czwartek, 2 października 2014

Program rabatowy Dstreet.pl

Program rabatowy Dstreet.pl - załóż konto i oszczędzaj na zakupach!


Któż nie chciałby być posiadaczem najmodniejszych ubrań wykonanych z materiałów wysokiej jakości dostępnych za rozsądną cenę? Jesteśmy przekonani, że wszyscy, bo każdy chce dobrze prezentować się w tym co nosi. Ubrania to nie tylko konieczność ochrony swojego ciała przed warunkami atmosferycznymi, ale to forma wyrażania siebie. Strój świadczy o naszym guście, preferencjach, cechach charakteru, dlatego musimy przywiązywać szczególną uwagę do tego co nosimy. Kiedy jesteś w galerii handlowej z niepokojem sprawdzasz ceny najciekawszych ubrań jakie znalazłeś. Nasza oferta z pewnością pozytywnie zaskoczy Cię nie tylko przystępnymi cenami, ale również rewelacyjnym designer.Program rabatowy Dstreet.pl – załóż konto i oszczędzaj na zakupach!

Sklep Dstreet.pl przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę. Dzięki naszej propozycji dla stałych Klientów będziesz mógł dokonywać zakupów i oszczędzać przy tym całkiem duże pieniądze. Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem, czas to zmienić i już dziś skorzystać z naszej atrakcyjnej propozycji rabatowej. Poniżej przygotowaliśmy informacje na temat naszego programu rabatowego. Mamy nadzieje, że pomoże Ci podjąć decyzję o zakupie i dołączysz do grona naszych stałych klientów.
Nasz program rabatowy skierowany jest do Klientów, którzy posiadają swoje konto w sklepie Dstreet.pl. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w naszym serwisie zrób to już teraz. Wystarczy kilka chwil,  by założyć konto i skorzystać z przysługujących Ci profitów. Dzięki rejestracji w naszym sklepie składanie zamówień stanie się prostsze i szybsze, poza tym na bieżąco będziesz mógł śledzić postępy w realizacji swoich zamówień. Dodatkowo zyskasz szansę na korzystanie z licznych promocji skierowanych wyłącznie dla stałych Klientów.

Zasady udzielania rabatu
Sklep internetowy Dstreet.pl oferuje atrakcyjny system stałych rabatów kumulacyjnych

Co zyskasz dzięki systemowi rabatowemu?
Dzięki systemowi rabatowemu każdy Klient zarejestrowany w naszym sklepie internetowym już po zrealizowaniu pierwszego zamówienia otrzymuje rabat na wszystkie oferowane przez nas produkty przy każdych kolejnych zakupach. 
 
Jak naliczany jest rabat?
Wysokość rabatu uzależniona jest od łącznej kwoty wydanej na zrealizowane zamówienia ( koszty przesyłki nie są wliczane do wartości zamówienia)
Po wydaniu określonej kwoty klient otrzymuje:
1 % rabatu - po zrealizowaniu pierwszego zamówienia
3 % rabatu - po osiągnięciu sumy 1000 zł za zrealizowane zamówienia
5 % rabatu - po osiągnięciu sumy 1700 zł za zrealizowane zamówienia
8 % rabatu - po osiągnięciu sumy 2500 zł za zrealizowane zamówienia

Co się dzieje z rabatem w przypadku zwrotu?
W przypadku zwrotu towaru różnica odejmowana jest od sumy za zrealizowane zamówienia.
 
Jak sprawdzić wysokość aktualnego rabatu?
Wysokość aktualnego rabatu widoczna jest po zalogowaniu w panelu użytkownika

Chcesz wiedzieć więcej? Nie zwlekaj i odwiedź stronę internetową sklepu Dstreet.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz