poniedziałek, 24 lutego 2014

KURTKI SOFTSHELL

          Softshell to grupa tkanin stosowanych do szycia głównie odzieży turystycznej i wspinaczkowej, jednak kurtki wykonane z tego materiału świetnie sprawdzą się podczas codziennej aktywności fizycznej.
          
          Obecnie panuje moda, by uprawiać sport i zdrowo się odżywiać. Magazyny i strony internetowe bombardują nas coraz nowszymi zestawami ćwiczeń i dietami, a w sklepach pojawia się coraz więcej sportowych ubrań. Ćwiczyć można wszędzie; na siłowni, w domu ze swoim ulubionym instruktorem, który publikuje filmiki w sieci, czy po prostu wychodząc na zewnątrz. Bieganie, jazda na rowerze, nordic walking- na ulicach widać coraz więcej osób aktywnych fizycznie.
          
          Do uprawiania sportu na zewnątrz podczas pogody, którą mamy obecnie za oknem idealnie sprawdzą się kurtki wykonane z materiału softshell, co zostało wspomniane na początku. Kurtki softshell charakteryzują się wiatroszczelnością, aczkolwiek niestety nie sprawdzą się one podczas mocnego deszczu. Kurtki tego typu posiadają właściwości oddychające, co jest kluczowym aspektem podczas aktywności ruchowej.
          
          W związku z powyższym mamy dla Was własne propozycje kurtek softshell, które idealnie sprawdzą się przy uprawiania sportu, ale również na co dzień.

LINK

LINK
 Mamy tylko nadzieję, że moda na sport nie minie, bo jak wiadomo "sport to zdrowie"! :)

1 komentarz:

  1. Bardzo fajne, stylowe kurtki, moda na sport ciągle trwa i będzie, pozdro :)

    OdpowiedzUsuń